• DSC_0579
  • IMG_9490

Ningbo SHENHE лого CO., Ltd, основана во 1995 година, се наоѓа во Ningbo Сити, кој е на јужниот брег на заливот Хангжу Море премин мост. SHB е професионална производител на минијатурни и мали прецизност радијални топчести лежишта, само-израмнувачки топчесто лежиште, четири точки за контакт топчести лежишта и нестандардни топчесто лежиште.


WhatsApp Online Chat !