Drejtues Automotive Device Duke

Përshkrim i shkurtër:

Automotive Device Drejtues Duke përket kushineta topin brazdë të thellë. kushineta topin brazdë të thellë janë përdorur kryesisht për të mbajtur ngarkesa të pastër radiale dhe mund të jetë në gjendje të mbajtur ngarkesa të caktuara axial. Automotive Device Drejtues Duke kërkon lakim të veçantë zakon dhe uljen ritëm. Në përputhje me kërkesat e konsumatorëve, të pajisjeve dhe gjendjen e saj të punës, parametri teknik do të mund të jenë të dizajnuara. Saktësi është në gjendje të arrijë P5.


 • Min.urdhër Sasia: 20000 sets / rendit
 • Kohë për dorëzim: 45 ditë pas urdhërimin
 • Port: Shanghai, Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  markë:

  SHB ose sipas kërkesës së klientit

  Precision:

  P0, P6, P5, P4

  Pastrimi:

  C2, C0, C3, C4, C5

  zahmet:

  HRC 60-65

  Vibration:

  Z1V1, Z2V2, Z3V3, Z4V4

  Rings Materiali:

  GCR15

  Kafaze Materiali:

  SPCC, PA46, PA66, bakri, çelik

  Seals Lloji:

  ZZ, LLB, Z, LB, LLH, LLU, RS, 2RS, RZ, 2RZ

  Paketimi:

  Tube, paletë, Rustproof Paper, kartoni, Single

  Quality Standard:

  ISO / TS1 6949: 2009, ISO 9001: 2008

   Drejtues Automotive Device Duke
  Duke No. Dimensionet kufitare (mm) ratings themelore ngarkesës (N) Masiv (g)
  d D b B Cr cor
  SL90102 17.8 30 7 7 4650 2580 16
  2027 17.8 28 10 10 2230 1460 14
  2013 19 35 7 7 4000 2470 28.5
  SL90101 20 36 9 9 6400 3700 31.5
  SL90119 20 34 7 7 4000 2470 24.5
  SL90125 22 42 9 9 7900 4500  
  SL90107 22 36 9 9 5050 3080  
  SL90129 22 41 9 9 7900 4500  

  Drejtues Automotive Device Dukepërket kushineta topin brazdë të thellë. Kushineta topin brazdë të thellë janë përdorur kryesisht për të mbajtur ngarkesa të pastër radiale dhe mund të jetë në gjendje të mbajtur ngarkesa të caktuara axial. Drejtues Automotive Device Dukekërkon lakim të veçantë zakon dhe uljen ritëm. Në përputhje me kërkesat e konsumatorëve, të pajisjeve dhe gjendjen e saj të punës, parametri teknik do të mund të jenë të dizajnuara. Saktësi është në gjendje të arrijë P5.


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

   
   WhatsApp Online Chat!