Engine Motor Duke

Përshkrim i shkurtër:

duke motor motor përket kushineta topin brazdë të thellë. kushineta topin brazdë të thellë janë përdorur kryesisht për të mbajtur ngarkesa të pastër radiale dhe mund të jetë në gjendje të mbajtur ngarkesa të caktuara axial. duke motor motor është e pajisur me mbajtëse azotit-të zgjeruara. Dhe unaza trajtohen me trajtim azotit. Kështu, ky lloj i mbajtur ka karakteristikën e jetë të gjatë, me shpejtësi të lartë dhe ngarkesë të lartë. Në përputhje me kërkesat e konsumatorëve, të pajisjeve dhe gjendjen e saj të punës, parametri teknik do të mund të jenë të dizajnuara. Saktësi është në gjendje të arrijë P5


 • Min.urdhër Sasia: 20000 sets / rendit
 • Kohë për dorëzim: 45 ditë pas urdhërimin
 • Port: Shanghai, Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  markë:

  SHB ose sipas kërkesës së klientit

  Precision:

  P0, P6, P5, P4

  Pastrimi:

  C2, C0, C3, C4, C5

  zahmet:

  HRC 60-65

  Vibration:

  Z1V1, Z2V2, Z3V3, Z4V4

  Rings Materiali:

  GCR15

  Kafaze Materiali:

  SPCC, PA46, PA66, bakri, çelik

  Seals Lloji:

  ZZ, LLB, Z, LB, LLH, LLU, RS, 2RS, RZ, 2RZ

  Paketimi:

  Tube, paletë, Rustproof Paper, kartoni, Single

  Quality Standard:

  ISO / TS1 6949: 2009, ISO 9001: 2008

  Engine Motor Duke
  Duke No. Dimensionet kufitare (mm) Cr cor shpejtesi kufitare (r / min) masë
  d D B N graso vaj (G)
  6204 / P5 20 47 14 12790 6580 15000 18000 104
  62/22 / P5 22 50 14 12900 6800 14000 16000 119
  6205 / P5 25 52 15 14020 7880 13000 15000 129
  6205 * 1 / P5 25 58 15 17830 9590 11000 13000 171
  6205 * 2 / P5 25 52 14 14020 7880 13000 15000 111
  6303 * 3-3 / P5 17 42 13 11440 5430 15000 18000 76
  6304 / P5 20 52 15 15900 7900 14000 17000 145
  63/22 * 2 / P5 22 56 15 18400 9300 13000 16000 154
  63/22 / P5 22 56 16 20700 10420 13000 16000 179
  61902 15 28 7 4350 2260 26000 30000 15
  61904 20 37 9 6400 3700 19000 22000 37
  61905 25 42 9 7050 4550 16000 19000 42
  61804 20 32 7 4000 2470 22000 26000 17
  61805 25 37 7 4300 2950 18000 22000 21
  16002 / P6 15 32 8 5600 2830 24000 28000 25
  16003 17 35 8 6000 3250 22000 26000 32

  duke motor motor përket kushineta topin brazdë të thellë. kushineta topin brazdë të thellë janë përdorur kryesisht për të mbajtur ngarkesa të pastër radiale dhe mund të jetë në gjendje të mbajtur ngarkesa të caktuara axial. duke motor motor është e pajisur me mbajtëse azotit-të zgjeruara. Dhe unaza trajtohen me trajtim azotit. Kështu, ky lloj i mbajtur ka karakteristikën e jetë të gjatë, me shpejtësi të lartë dhe ngarkesë të lartë. Në përputhje me kërkesat e konsumatorëve, të pajisjeve dhe gjendjen e saj të punës, parametri teknik do të mund të jenë të dizajnuara. Saktësi është në gjendje të arrijë P5.


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

   
   WhatsApp Online Chat!